Vendégünk volt Kovács Attila business coach, motivációs tréner

3.jpg

2024. március 12-én sikeres közös programot valósítottunk meg a közösségszervezés BA szak humánfejlesztés szakirány másodéves, és az emberi erőforrás tanácsadó MA szak elsőéves hallgatóinak részvételével. Vendégünk volt Kovács Attila cégvezető, coach, tréner, motivációs térkép tanácsadó, a Corner Coaching és Tréning Center cég tulajdonosa. Az előadáson megismertük a motivációs térkép jelentőségét, életszerű példákat hallottunk a business coach tevékenységről, a coach karrier állomásairól és a továbbképzési lehetőségekről. A hallgatók egy sikeres életpálya állomásait követhették nyomon. Az előadás végén kérdezhettünk és érdemi válaszokat kaptunk. A programon 32 fő hallgató vett részt.

Dr. Vehrer Adél, egyetemi docens, közösségszervezés BA szakfelelős

Dr. Pongrácz Attila, dékán, tanszékvezető egyetemi docens, emberi erőforrás MA szakfelelős