Pályaorientációs nap Mezőörsön

IMG_7017 ok2.jpg

A Magyar Műhely Alapítvány honlapján is olvashatunk arról, hogy sikeres Pályaorientációs nap volt Mezőörsön a Széchenyi Egyetem Apáczai-karának képviselőivel:

"A gimnazistáink életében eljön a pillanat, amikor felmerül a velőtrázó kérdés: hogyan tovább? Az intézmény falai között végzett nevelő munka során igyekszünk olyan értékeket közvetíteni, amikor segítik a diákok megfontolt, időtálló választását annak érdekében, hogy mindenki megtalálhassa a maga hivatását.

Az idei évben az a megtiszteltetés ért minket, hogy ellátogatott hozzánk Dr. Pongrácz Attila, a Széchenyi Egyetem Apáczai Csere János Pedagógiai, Humán- és Társadalomtudományi Kar dékánja, valamint Takács Miklós szakértő úr, akik bemutatták az általuk képviselt intézményt, valamint fontos adalékokkal látták el a hallgatóságot a pályaválasztás szempontjaival kapcsolatban.

Vendégeink részletesen ismertették a felvételi eljárást is, valamint a különböző képzéseket követő lehetőségeket, munkaerőpiaci sajátosságokat.

Köszönjük szépen a magvas gondolatokat!"

IMG_7018_1.JPG
  IMG_6991_1.JPG

IMG_6972_1.JPG
           IMG_7008_1.JPG