Családbarát Egyetem workshopon vettek részt a Széchenyi István Egyetem képviselői

2942f3a1-6061-470c-a527-03f7eff83f9b.jfif

V. Családbarát Egyetemi jó gyakorlat megosztó workshop, melynek mottója:

Nem mindegy, hogy a munkavállaló passzív fogaskerék, vagy aktív motor a munkahely életében!”

A Családbarát Magyarország Központ ötödik alkalommal szervezte meg a „Családbarát Egyetem workshopot” Veszprémben. A házigazda a Pannon Egyetemen volt, aki immár második alkalommal vehette át a Családbarát Munkahely védjegy tanúsítványt.

A rendezvényre az ország számos vármegyéjéből érkeztek a felsőoktatási intézmények képviselői, hogy hasznos tanácsokat és jó gyakorlatokat osszanak meg egymással.

Intézményünket dr. Pongrácz Attila az Apáczai Csere János Pedagógiai, Humán- és Társadalomtudományi Kar dékánja, a Három Királyfi Három Királylány mozgalom egyetemi képviselője,

Némethné Farkas Kata a Felnőttképzési és Kompetenciafejlesztési Központ vezetője, az FDSZ SZE Intézményi Szervezete titkára, az Egyetem Családbarát Szakreferense,

valamint Hamuthné Mesterházy Anita az Apáczai Csere János Pedagógiai, Humán- és Társadalomtudományi Kar Dékáni Hivatalának Vezetője és

Kovács Márta a Felnőttképzési és Kompetenciafejlesztési Központ szakreferense, az FDSZ SZE Intézményi Szervezete Gazdasági vezetője képviselte.

Az ünnepélyes átadót követően a résztvevők lehetőséget kaptak a Pannon Egyetem felújított épületeinek megtekintésére, majd a munka-magánélet egyensúlyának témájában tartott workshop keretében cseréltek tapasztalatot a résztvevő egyetemek (pl. Szegedi Tudományegyetem, Pécsi Tudományegyetem, Semmelweis Egyetem, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem) képviselői.

11_125f7b02-dfad-44d5-8d38-1763cce0d765.jfif

A workshop programja itt olvasható.

Beszélgess velem! 2024. Október 17. 17:00 - 18:30
UNI GYŐR ÖRÖMFUTÁS 2024. Október 19. 09:00 - 2024. Október 20. 09:00